Shani Jani

EN
Opening hours (for pickup)Th: 13:00 until 20:45
DANIA GŁÓWNE Z MIĘSEM W SOSACH 400 ML /300 ML
PODAWANE Z PLAIN NAAN LUB. WYBIERZ STOPIEŃ OSTROŚCI.

30

BUTTER CHICKEN
Danie klasyk, wywodzące się z Indiii. Wybrane mięso w delikatnym, maślano-pomidorowym sosie z dodatkiem przypraw, zblendowanych orzechów nerkowca, wiórek kokosowych i śmietanki.
+
from 30,00 zł

31

PAKISTANI CHICKEN MAKHANI
Wybrane mięso, duszone w delikatnym pomidorowo- maślanym sosie z dodatkiem śmietanki, orzechów nerkowca, kardamonu, cynamonu.
+
from 30,00 zł

32

CHICKEN TIKKA MASALA
Danie stworzone przez Brytyjczyków, ale oparte na tradycji indyjskiej i pakistańskiej. Kawałki mięsa w aromatycznym sosie pomidorowo-paprykowym z dodatkiem przypraw i kolendry.
+
from 30,00 zł

33

CREAM KORMA
Wybrany dodatek, duszone z czosnkiem, cebulką smażoną i przyprawami w śmietance i pomidorach z dodatkiem masła ghee, zblendowanych orzechów nerkowca, wiórek kokosowych, cynamonu, kardamonu, kminku, imbiru i kewra water.
+
from 30,00 zł

34

GREEN PUNJABI CURRY
Aromatyczne, ziołowe, zielone curry. Powstaje z połączenia mięsa, sosu bazującego na liściach kozieradki, pomidorach, mięty, pietruszki, kolendry z dodatkiem pomidorów, czosnku, cebuli i mieszanki przypraw.
+
from 30,00 zł

35

LAHORI CURRY
Klasyczne, pakistańskie brązowe curry, popularny street food w mieście Lahore. Podawane z wybranym mięsem, zanurzonym w sosie bazującym na wywarze mięsnym z dodatkiem przypraw, brązowej cebulki, pomidorów, kurkumy, kardamonu i jogurtu.
+
from 30,00 zł

36

ROGAN JOSH
Danie wywodzi się z kuchni kaszmirskiej, inspirowane kuchnią perską. Mięso pieczone z dodatkiem masła ghee, gdzie ‚rogan’ (jęz. farsi) oznacza ‚masło’, josh ‚gorący’. Wybrane mięso duszone z masłem ghee, kardamonem, imbirem, kaszmirskim chilli, kolendrą i jogurtem, cebulą, czosnkiem i pomidorami.
+
from 30,00 zł

37

WHITE KORMA
Wybrany dodatek smażone i duszone w sosie curry ze śmietanką z dodatkiem aromatycznej mieszanki przypraw, jogurtu, pasty cebulowej, pasty z migdałów, orzechów nerkowca, kokosów, cynamonu.
+
from 30,00 zł

38

PALAK GHOST
Wybrany dodatek w sosie szpinakowo- pomidorowym na bazie czosnku i imbiru, z dodatkiem mieszanki przypraw.
+
from 30,00 zł

39

MUSHROOM CURRY
Wybrany dodatek duszony z pieczarkami, pastą pomidorową, smażoną cebulką, czosnkiem, imbirem, przyprawami z dodatkiem śmietanki, jogurtu, świeżej kolendry.
+
from 30,00 zł

40

CREAMY CURRY
Wybrany dodatek w sosie bazującym na śmietance z dodatkiem pasty czosnkowo-imbirowej, przypraw, kolendry i kozieradki i brązowej cebulki.
+
from 30,00 zł

41

DOPIAZA
Wybrane mięso w sosie curry z przyprawami indyjskimi i kawałkami cebuli zeszklonymi na maśle oraz cebulką karmelizowaną.
+
from 30,00 zł

43

GARLIC CURRY
Czosnkowe curry, z dodatkiem smażonej cebulki, imbiru, pieprzu i przypraw.
+
from 30,00 zł
Loading animation